Hervormde Psalmzangvereniging Putten e.o.

Van 02.12.2019 19:30 tot 02.12.2019 21:15
Bij De Aker
Geplaatst door J V
Categorieën: Overige
Hits: 182

Aan het einde van de zomervakantie wil onze Hervormde Psalmzangvereniging Putten weer beginnen op D.V. maandag 26 aug.. Ons koor wil ook gelijk een oproep doen naar u als gemeente, met een vriendelijk verzoek: Komt u en kom jij ons aanvullen en ondersteunen? Wij zoeken u en jou om het voortbestaan van dit koor (met een mooie opdracht), om samen te zingen van die heerlijke, rijke en bemoedigende woorden voor en in alle levensomstandigheden.

Kom geheel vrijblijvend binnenlopen, luisteren, (zingen) en ontdekt u en jijzelf de saamhorigheid. Ons koor zingt vierstemmig, waar altijd uw stem bijpast. We zien naar u en jou uit: mannen en vrouwen, alle leeftijden. Ons koor staat o.l.v. dirigent dhr. C.J. Roest.

De avonden beginnen om 19.30 uur, en eindigen rond 21.15 uur en hebben een ruime (koffie) pauze om elkaar te ontmoeten.

Wanneer:    op maandag 26 aug., 9 sept., enz. (elke tweede week).

Waar:                   in De Aker, Fontanusplein 2, Putten.

Informatie, of vragen: bel vrijblijvend: mw. L. v.d. Bunt, tel.: 0341-350882.