Zaterdag week 7 (15-02-2020)

Oude Kerk
10:00
Rouwdienst van Jaucke Westland
 

Zondag week 8 (16-02-2020)

Oude Kerk
08:30 Ds. H. van Ginkel (Scherpenzeel)
10:00 Ds. H. van Ginkel (Scherpenzeel)
18:45 Ds. A. Jonker
Brede liturgie
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. A.L. van Zwet
Brede liturgie
16:15 Ds. W. van Vreeswijk (Rouveen)
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. W.C. Polinder
Brede liturgie
19:00 Ds. M. Goudriaan (Ede)
 

Zondag week 9 (23-02-2020)

Oude Kerk
08:30 Ds. H. Markus (Leerdam)
10:00 Ds. H. Markus (Leerdam)
18:45 Ds. J.C. Schuurman (Capelle aan den IJssel)
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. A. Jonker
Bediening Heilige doop
16:15 Prop. J.J. van der Meulen (Genemuiden)
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. M. Baan ( Veenendaal)
19:00 Ds. A. Goedvree (Hoevelaken)
 

Zondag week 10 - Voorbereiding Heilig avondmaal (01-03-2020)

Oude Kerk
08:30 Ds. A.L. van Zwet
10:00 Ds. A.L. van Zwet
16:45 Ds. A. Jonker
Preekbespreking klas 1, 2 en 3 Voortgezet onderwijs
18:45 Ds. A.L. van Zwet
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. D. Dekker
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. W.C. Polinder
19:00 Ds. G.C. Klok
 

Woensdag week 10 - Bezinningsuur HA (04-03-2020)

De Aker
19:30 Ds. A. Jonker
 

Zondag week 11 (08-03-2020)

Oude Kerk
08:30 Ds. A. Jonker
Bediening
10:30 Ds. A.L. van Zwet
Bediening
18:45 Ds. A.L. van Zwet
Voortzetting, dankz.en nabetrachting
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. D. Dekker
Bediening
16:15 Ds. D. Dekker
Dankzegging en nabetrachting
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. W.C. Polinder
Bediening
19:00 Ds. W.C. Polinder
Dankzegging en nabetrachting
 

Woensdag week 11 - Biddag voor gewas en arbeid (11-03-2020)

Oude Kerk
15:00 Ds. A.L. van Zwet
19:30 Ds. J. Westland
 
Nieuwe kerk
19:30 Ds. W.C. Polinder
 
Zuiderkerk
14:30 Ds. A. Jonker
19:30 Ds. L. Hak (IJzendoorn)
 

Zondag week 12 (15-03-2020)

Oude Kerk
08:30 Ds. H.J. Lam (Werkendam)
10:00 Ds. H.J. Lam (Werkendam)
18:45 Ds. A. Jonker
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. W.C. Polinder
16:15 Ds. H.J. van der Veen (Sliedrecht)
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. A.L. van Zwet
19:00 Ds. W.G. Hulsman (Genemuiden)
 

Zondag week 13 (22-03-2020)

Oude Kerk
08:30 Ds. W.C. Polinder
10:00 Ds. W.C. Polinder
18:45 Ds. G.H. Molenaar (Doornspijk)
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. D. Dekker
16:15 Ds. L. Kruijmer (Ede)
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. A. Jonker
19:00 Ds. J. Belder (Harskamp)