Vrijdag week 42 (22-10-2021)

Zuiderkerk
13:30 Ds. A.L. van Zwet
Trouwdienst van: Bertho & Mariska Hop - van Drie
 

Zaterdag week 42 (23-10-2021)

Oude Kerk
10:00
Rouwdienst van: Dhr Timmer
 

Zondag week 43 (24-10-2021)

Oude Kerk
09:30 Ds. W.C. Polinder
Bevestigingsdienst
14:00 Ds. J.K.M. Gerling
Intrededienst
16:45 Ds. A.L. van Zwet
Preekbespreking klas 1, 2 en 3 Voortgezet onderwijs
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. M. Messemaker (Cillaarshoek)
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. C. Mijderwijk
19:00 Ds. J. Veldhuijzen
 

Vrijdag week 43 (29-10-2021)

Oude Kerk
19:00
Vrijdagavondzang
 

Zondag week 44 - Reformatieherdenking (31-10-2021)

Oude Kerk
09:30 Ds. A.L. van Zwet
18:45 Ds. C. Mijderwijk
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. W.C. Polinder
16:15 Ds. J.K.M. Gerling
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. D. Dekker
19:00 Ds. J.K.M. Gerling
 

Woensdag week 44 - Dankdag voor gewas en arbeid (03-11-2021)

Oude Kerk
15:00 Ds. Tj. Wijnsma
19:30 Ds. A.L. van Zwet
 
Nieuwe kerk
19:30 Ds. C. Mijderwijk
 
Zuiderkerk
14:30 Ds. J.K.M. Gerling
19:30 Ds. W.C. Polinder
 

Zondag week 45 - Kerk & zending (07-11-2021)

Oude Kerk
09:30 Ds. W.C. Polinder
18:45 Ds. J.K.M. Gerling
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. C. Mijderwijk
16:15 Ds. A van Zetten (Bennekom)
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. A.L. van Zwet
19:00 Ds. K. Hak (Lienden)
 

Woensdag week 45 (10-11-2021)

Oude Kerk
19:30 Ds. C. Mijderwijk
Bijbellezing
 

Zondag week 46 (14-11-2021)

Oude Kerk
09:30 Ds. C. Mijderwijk
18:45 Ds. J.C. Schuurman (Putten)
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. J.K.M. Gerling
Bediening Heilige doop
16:15 Ds. A.L. van Zwet
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. J.A. de Koeijer (Ermelo)
19:00 Ds. A.L. van Zwet
 

Woensdag week 46 (17-11-2021)

Oude Kerk
19:30 Ds. W.C. Polinder
Bijbellezing
 

Zondag week 47 (21-11-2021)

Oude Kerk
09:30 Ds. A.L. van Zwet
18:45 Ds. C. Mijderwijk
 
Nieuwe kerk
09:00 Prop. P. van der Schee (Hoevelaken)
16:15 Ds. G.C. Klok
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. J.K.M. Gerling
19:00 Ds. D. Dekker
 

Woensdag week 47 (24-11-2021)

Oude Kerk
19:30 Ds. A.L. van Zwet
Bijbellezing
 

Zondag week 48 (28-11-2021)

Oude Kerk
09:30 Ds. J.K.M. Gerling
18:45 Ds. C. Mijderwijk
SNAC
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. A.L. van Zwet
16:15 Ds. A. Jonker
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. W.C. Polinder
19:00 Ds. L. Plug (Barneveld)
 

Woensdag week 48 (01-12-2021)

Oude Kerk
19:30
Bijbellezing
 

Kerkdiensten in coronatijd

Bezoek aan de kerkdiensten gaat op basis van uitnodigingen. U kunt hier aanmelden: https://www.hervormdputten.nl/reserveren

vragen
Op deze pagina staan ook veelgestelde vragen over reserveren en uitgenodigd worden.

Collectes

Uw gave geven aan de collecte is ook mogelijk tijdens het meekijken vanuit huis. Onze voorkeur van geven gaat uit naar het gebruik van onze eigen app 'Hervormde Gemeente Putten'. Het geven via de app van Givt werkt ook en dat komt ook bij de juiste doelen terecht. 

collecte hgp

HervormdPuttenApp QRCode


Uiteraard is het altijd mogelijk om uw bijdrage over te maken op de bankrekening van Kerkbeheer en/of Diaconie.

Youtube

Mocht kijken via site niet lukken kijken dan via:
youtube