Zaterdag week 7 (17-02-2024)

Oude Kerk
10:00 Ds. C. Mijderwijk
Rouwdienst dhr. K. van Huigenbos
 

Zondag week 08 (18-02-2024)

Oude Kerk
09:30 Ds. J.K.M. Gerling
18:45 Ds. A. Jonker
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. C. Mijderwijk
16:15 Ds. A.C. Borsje (Zwartebroek - Terschuur)
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. J. van Oostende
19:00 Ds. J. Veldhuijzen
 

Zondag week 08 (25-02-2024)

Oude Kerk
09:30 Ds. C. Mijderwijk
Voorbereiding Heilig Avondmaal
18:45 Ds. H.M. Klaassen (Apeldoorn)
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. H.P. Brendeke
Voorbereiding Heilig Avondmaal
16:15 Ds. D. Dekker
19:00 Prop. C.G. Bok
Open Huis dienst
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. A.L. van Zwet
Voorbereiding Heilig Avondmaal
19:00 Ds. G.J. Codée (Zwolle)
 

Zondag week 09 (03-03-2024)

Oude Kerk
08:30 Ds. J.K.M. Gerling
Bediening Heilig Avondmaal
10:30 Ds. C. Mijderwijk
Bediening Heilig Avondmaal
18:45 Ds. C. Mijderwijk
Voortzetting, dankz.en nabetrachting
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. H.P. Brendeke
Bediening Heilig Avondmaal
16:15 Ds. H.P. Brendeke
Dankzegging en nabetrachting
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. A.L. van Zwet
Bediening Heilig Avondmaal
19:00 Ds. A.L. van Zwet
Dankzegging en nabetrachting
 

Zondag week 11 (10-03-2024)

Oude Kerk
09:30 Ds. W.C. Polinder (Kampen)
18:45 Ds. L. de Wit (Ede)
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. A.L. van Zwet
16:15 Ds. J.K.M. Gerling
 
Zuiderkerk
09:30 Dr. W. Dekker (Oosterwolde)
19:00 Ds. J.K.M. Gerling
 

Woensdag week 11 (13-03-2024)

Oude Kerk
15:00 Ds. C. Mijderwijk
19:30 Ds. J.K.M. Gerling
 
Nieuwe kerk
19:30 Ds. E. van den Noort (Nijkerk)
 
Zuiderkerk
14:30 Ds. A.L. van Zwet
19:30 Ds. H.P. Brendeke
 

Zondag week 12 (17-03-2024)

Oude Kerk
09:30 Ds. J.K.M. Gerling
Belijdenisdienst
18:45 Ds. A.L. van Zwet
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. J. Westland
16:15 Ds. C. Mijderwijk
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. H.P. Brendeke
19:00 Ds. C. Mijderwijk
 

Zondag week 13 (24-03-2024)

Oude Kerk
09:30 Ds. J.C. Breugem (Ede)
18:45 Ds. A. Visser (Harderwijk)
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. C. Mijderwijk
Bediening Heilige Doop
16:15 Ds. H.J. Lam (Moordrecht)
19:00 Ds. H.P. Brendeke
Open Huis dienst
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. L. Plug (Barneveld)
19:00 A.M van Mourik (Emst)