Zondag week 08 (18-02-2024)

Oude Kerk
09:30 Ds. J.K.M. Gerling
18:45 Ds. A. Jonker
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. C. Mijderwijk
16:15 Ds. A.C. Borsje (Zwartebroek - Terschuur)
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. J. van Oostende
19:00 Ds. J. Veldhuijzen
 

Zondag week 08 (25-02-2024)

Oude Kerk
09:30 Ds. C. Mijderwijk
Voorbereiding Heilig Avondmaal
18:45 Ds. H.M. Klaassen (Apeldoorn)
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. H.P. Brendeke
Voorbereiding Heilig Avondmaal
16:15 Ds. D. Dekker
19:00 Prop. C.G. Bok
Open Huis dienst
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. A.L. van Zwet
Voorbereiding Heilig Avondmaal
19:00 Ds. G.J. Codée (Zwolle)
 

Woensdag week 9 (28-02-2024)

Oude Kerk
19:30 Ds. J.K.M. Gerling
Bezinningsuur HA
 

Vrijdag week 9 (01-03-2024)

Oude Kerk
19:00
Trouwdienst van: Bruidspaar Andries Nicolai en Jet Haitsma
 

Zondag week 09 (03-03-2024)

Oude Kerk
08:30 Ds. C. Mijderwijk
Bediening Heilig Avondmaal
10:30 Ds. C. Mijderwijk
Bediening Heilig Avondmaal
18:45 Ds. C. Mijderwijk
Voortzetting, dankz.en nabetrachting
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. H.P. Brendeke
Bediening Heilig Avondmaal
16:15 Ds. H.P. Brendeke
Dankzegging en nabetrachting
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. A.L. van Zwet
Bediening Heilig Avondmaal
19:00 Ds. A.L. van Zwet
Dankzegging en nabetrachting
 

Dinsdag week 10 (05-03-2024)

Nieuwe kerk
13:30
Rouwdienst van : Tijs van den Brink v.d.m.
 

Zondag week 11 (10-03-2024)

Oude Kerk
09:30 Ds. W.C. Polinder (Kampen)
18:45 Ds. L. de Wit (Ede)
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. A.L. van Zwet
16:15 Ds. J.K.M. Gerling
 
Zuiderkerk
09:30 Dr. W. Dekker (Oosterwolde)
19:00 Ds. J.K.M. Gerling
 

Woensdag week 11 (13-03-2024)

Oude Kerk
15:00 Ds. C. Mijderwijk
19:30 Ds. J.K.M. Gerling
 
Nieuwe kerk
19:30 Ds. E. van den Noort (Nijkerk)
 
Zuiderkerk
14:30 Ds. A.L. van Zwet
19:30 Ds. H.P. Brendeke
 

Zondag week 12 (17-03-2024)

Oude Kerk
09:30 Ds. J.K.M. Gerling
Belijdenisdienst
18:45 Ds. A.L. van Zwet
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. J. Westland
16:15 Ds. C. Mijderwijk
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. H.P. Brendeke
19:00 Ds. C. Mijderwijk
 

Vrijdag week 12 (22-03-2024)

Nieuwe kerk
19:30
Passie en Pasen met Amen & Shira
 

Zondag week 13 (24-03-2024)

Oude Kerk
09:30 Ds. A.L. van Zwet
SNAC-dienst
18:45 Ds. A. Visser (Harderwijk)
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. C. Mijderwijk
Bediening Heilige Doop
16:15 Ds. H.J. Lam (Moordrecht)
19:00 Ds. H.P. Brendeke
Open Huis dienst
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. L. Plug (Barneveld)
19:00 A.M van Mourik (Emst)
 

Maandag week 13 (25-03-2024)

Oude Kerk
19:30
Stille week bijeenkomst
 

Dinsdag week 13 (26-03-2024)

Oude Kerk
18:30
Paasviering de Bmdb de Akker
 
Zuiderkerk
19:30
Stille week bijeenkomst
 

Woensdag week 13 (27-03-2024)

Oude Kerk
19:00
Paasviering de Fontein
 
Zuiderkerk
19:30
Stille week bijeenkomst
 

Donderdag week 13 (28-03-2024)

Oude Kerk
19:30
Stille week bijeenkomst
 
Nieuwe kerk
18:30
Paasviering de Ichtusschool
 

Vrijdag week 13 (29-03-2024)

Oude Kerk
09:30 Ds. H.P. Brendeke
19:30 Ds. G.C. Klok
 
Nieuwe kerk
19:30 Ds. M. Goudriaan (Ede)
 
Zuiderkerk
19:30 Ds. A.L. van Zwet
 

Zaterdag week 13 (30-03-2024)

Oude Kerk
19:30
Stille Zaterdagzanguur
 
Nieuwe kerk
11:30
Rouwdienst van : mevrouw Neeltje van den Hazel - Boon
 

Zondag week 14 (31-03-2024)

Oude Kerk
09:30 Ds. B. de Borst
18:45 Ds. H.P. Brendeke
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. J.K.M. Gerling
16:15 Ds. A.L. van Zwet
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. C. Mijderwijk
19:00 Ds. A.L. van Zwet
 

Maandag week 14 (01-04-2024)

Oude Kerk
09:30 Ds. J.K.M. Gerling
Zangdienst
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. A.L. van Zwet
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. H.J.T. Lubbers (Woudenberg)
 

Zondag week 15 (07-04-2024)

Oude Kerk
09:30 Ds. H.P. Brendeke
18:45 Ds. W.H.Th. Moehn (Hilversum)
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. C. Mijderwijk
Belijdenisdienst
16:15 Ds. P.H. van Trigt (Ede)
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. M. Baan ( Veenendaal)
19:00 Ds. J.A. de Koeijer (Ermelo)
 

Zaterdag week 15 (13-04-2024)

Zuiderkerk
10:30
Rouwdienst Dhr Aart van Wilgenburg
 

Zondag week 16 (14-04-2024)

Oude Kerk
09:30 Ds. H.P. Brendeke
18:45 Ds. A.L. van Zwet
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. A. van Hees (Apeldoorn)
16:15 Prop. P. van der Schee (Hoevelaken)
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. J.K.M. Gerling
Bediening Heilige Doop
19:00 Ds. H. Markus (Leerdam)
 

Zondag week 17 (21-04-2024)

Oude Kerk
09:30 Ds. A.L. van Zwet
Belijdenisdienst
18:45 Ds. J.K.M. Gerling
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. C. Mijderwijk
bevestiging ambtsdrager
16:15 Ds. H.P. Brendeke
Leerdienst HC8
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. J.W van Bart (Krimpen a/d IJssel)
19:00 Ds. H.P. Brendeke
Leerdienst HC8
 

Zondag week 18 (28-04-2024)

Oude Kerk
09:30 Ds. H Roseboom (Kesteren)
18:45 Ds. H.P. Brendeke
Leerdienst HC9
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. J.K.M. Gerling
16:15 Ds. A.L. van Zwet
19:00 Ds. A.L. van Zwet
Evangelisatiedienst
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. C. Mijderwijk
19:00 Ds. L. de Wit (Ede)
 

Zondag week 19 (05-05-2024)

Oude Kerk
09:30 Ds. C. Mijderwijk
18:45 Ds. J. van Oostende
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. M. van Kooten (Elspeet)
16:15 Ds. G.H. Kruijmer (Wapenveld)
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. J.W. Verboom (Apeldoorn)
19:00 Ds. J. Belder (Harskamp)
 

Dinsdag week 19 (07-05-2024)

Oude Kerk
19:30
Bevrijdingsconcert Fontanus
 

Donderdag week 19 (09-05-2024)

Oude Kerk
09:30 Ds. J.K.M. Gerling
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. H.P. Brendeke
 
Zuiderkerk
10:00 Ds. J.C. Schuurman
Openlucht Zangdienst
 

Zaterdag week 19 (11-05-2024)

Nieuwe kerk
19:30
Pinksteruitvoering Rehobothkoor
 

Zondag week 19 (12-05-2024)

Oude Kerk
09:30 Ds. A.L. van Zwet
Bediening Heilige Doop
18:45 Ds. J. Westland
 
Nieuwe kerk
09:00 Ds. J.K.M. Gerling
16:15 Ds. J.B. ten Hove (Nijkerk)
 
Zuiderkerk
09:30 Ds. H.P. Brendeke
19:00 Ds. D. Dekker
 

Donderdag week 20 (16-05-2024)

Oude Kerk
13:30
Trouwdienst van: Ruben Kuiper & Thirsa Termaat
 

Vrijdag week 20 (17-05-2024)

Oude Kerk
14:30
Trouwdienst van: Ruben Christiaan Pothoven & Gertine de Graaf